Nordic Giants to post-rockowy projekt dwóch angielskich muzyków: Lokiego i Rôka.

Nordic Giants (fot. org)Nordic Giants (fot. org)

Na koncie mają sześć albumów i EPek - ich ostatnie wydawnictwo, "A Seance of Dark Delusions" ukazało się w 2015 r. nakładem Kscope.
Obecna trasa promować będzie krótkometrażowy film "Amplify Human Vibrations" wyreżyserowany przez Nordic Giants - obrazowi towarzyszyć będzie wyjątkowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Lokiego i Rôka. Ścieżka dźwiękowa dostępna będzie w formie CD oraz winyla - będzie też ją można pobrać z sieci wraz z filmem za darmo w październiku.
Celem tego dźwiękowo-filmowego projektu Nordic Giants jest ukazanie pozytywnej wizji świata, która stanowić będzie alternatywę do mrocznego i pesymistycznego obrazu rzeczywistości widocznego w mediach.
Według słów muzyków, "Naszym celem jest stworzenie obrazu, który podkreśli to co dobre w naturze ludzkiej i pozwoli zrozumieć co motywuje ludzi. Natomiast same nasze koncerty nie będą lekkie w odbiorze - mają prowokować do refleksji nad ludzką naturą".
Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) oraz 40 zł (w dniu koncertu) dostępne od 7 września w klubie i sprzedaży internetowej.

Nordic Giants
5 grudnia - Warszawa, Chmury
6 grudnia - Kraków, Klub Piękny Pies
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy