REGIONY

W niedzielę 23 lipca ok. godz. 15:30 warszawscy strażnicy miejscy otrzymali informację, że na balkonie jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Fioletowej wygrzewa się… duża jaszczurka.

Czytaj więcej...

W dniach 29 lipca - 5 sierpnia 2017 r. odbędą się w stolicy uroczystości związane z obchodami 73. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej...

Zielona ofensywa wkracza na arterie Ochoty, Śródmieścia, Ursusa, Włoch i Woli.

Czytaj więcej...

Dzisiaj wieczorem otwarty zostanie most Śląsko-Dąbrowski. Przy Starym Mieście pasażerowie komunikacji będą korzystali z wygodnych i bezpiecznych platform przystankowych.

Czytaj więcej...

Modernizacja torów, wymiana nawierzchni, budowa metra oraz koncert na stadionie PGE Narodowym spowodują zmiany w ruchu drogowym. Będą także zmiany w komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej...

Wystawa Lepsza ja jest refleksją na temat kultury indywidualizmu, jej zalet, ale i związanych z nią również niebezpieczeństw.

Czytaj więcej...

Dobiegają końca, zainicjowane przez Radę Warszawy, konsultacje społeczne zmian nazw wybranych ulic w związku z ustawą o zakazie propagowania komunizmu.

Czytaj więcej...

Warszawskie Kino Nieme to gratka dla miłośników starego kina i wszystkich tych, którzy cenią niebanalną formę spędzania letnich wieczorów.

Czytaj więcej...