Linie Emirates zaprezentowały nową kalkomanię z wizerunkami piłkarzy Realu Madryt na kadłubie kultowego samolotu Airbus A380.

Piłkarze Realu Madryt na kadłubie samolotu A380 (fot. pras.)Piłkarze Realu Madryt na kadłubie samolotu A380 (fot. pras.)

Po swoim pierwszym lądowaniu na lotnisku Madryt-Barajas maszyna A380 przewoźnika została ozdobiona podobiznami piłkarskich gigantów drużyny Królewskich.

Piłkarze Realu Madryt na kadłubie samolotu A380 (fot. pras.)Piłkarze Realu Madryt na kadłubie samolotu A380 (fot. pras.)

Na niezwykłej kalkomanii wykonanej na specjalne zamówienie znaleźli się światowej klasy zawodnicy Realu: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Sergio Ramos, Karim Benzema i Marcelo. Widoczna z obu stron samolotu kalkomania zajmuje ponad 500 m2 powierzchni i przedstawia pięciu piłkarzy podstawowej jedenastki w akcji.

Piłkarze Realu Madryt w samolocie A380 (fot. pras.)Piłkarze Realu Madryt w samolocie A380 (fot. pras.)

Oprócz Madrytu samolot pojawi się w większości kierunków Emirates obsługiwanych przez A380 na całym świecie, dając fanom Realu Madryt w tych miastach szansę na zrobienie mu zdjęcia z podróży dookoła świata. Odwiedzi również Stany Zjednoczone, dokąd zespół wybiera się latem tego roku.

Piłkarze Realu Madryt na kadłubie samolotu A380 (fot. pras.)Piłkarze Realu Madryt na kadłubie samolotu A380 (fot. pras.)

Linie Emirates są głównym sponsorem Realu Madryt od 2013 roku, a na koszulkach zawodników klubu znajduje się wyraźnie widoczne logo Fly Emirates. Zespół należy do drużyn o największej liczbie kibiców na całym świecie, a linie Emirates docierają do nich poprzez wspólną pasję do piłki nożnej i podróży.

Linie Emirates mają największą na świecie flotę dwupokładowych samolotów A380 – obecnie dysponują 93 maszynami, a kolejnych 49 czeka na dostawę. Przewoźnik lata tymi popularnymi samolotami do 46 miast na pięciu kontynentach. Podróżujący z Hiszpanii doświadczą wygody Airbusa A380 na trzech spośród czterech codziennych połączeń na trasie Barcelona-Madryt. O popularności flagowego samolotu Emirates świadczy fakt, że od 2008 roku przewiózł on blisko 70 milionów pasażerów.

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 256 szerokokadłubowych maszyn, w tym 15 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 222 samolotów o wartości ponad 112 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.  

Linie Emirates obsługują loty w 154 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!