Po pięciu latach przerwy do Krynicy-Zdroju wraca reprezentacja Polski seniorów w hokeju na lodzie.

Hala Lodowa MOSiR, Krynica-Zdrój (fot. pras.)Hala Lodowa MOSiR, Krynica-Zdrój (fot. pras.)

7 i 8 kwietnia na lodowisku pod Górą Parkową odbędą się dwa bardzo ciekawie zapowiadające towarzyskie spotkania „biało-czerwonych” z olimpijską kadrą Słowacji. Bilety można kupować w serwisie www.ebilet.pl Wejściówki sprzedawane są w jednej cenie – 10 zł.

Najbliższe mecze ze Słowakami będą dla naszych hokeistów sprawdzian przed najważniejszą imprezą obecnego sezonu – mistrzostwami świata 1A w Kijowie. – Cieszę się, że zagramy z tak atrakcyjnym rywalem. Słowacja to marka sama w sobie i na pewno konfrontacje przeciwko naszym południowym sąsiadom będą dobrym sprawdzianem – zapowiada selekcjoner reprezentacji Polski Jacek Płachta.

W polskiej kadrze wciąż trwa wewnętrzna rywalizacja o miejsca w ostatecznym zestawieniu na czempionat w stolicy Ukrainy. Każdy z zawodników z pewnością pokaże na lodzie wszystko by zyskać uznanie trenera i kibiców. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że szansę występu w meczach przeciwko mocnemu rywalowi ze Słowacji powinno otrzymać kilku wychowanków tamtejszego KTH, jak napastnicy Radosław Galant i Grzegorz Pasiut czy obrońcy Bartłomiej Pociecha i Maciej Kruczek.

Terminarz meczów, bilety po 10 zł:

sobota, 08.04.2017 Polska – Słowacja

piątek, 07.04.2017 Polska – Słowacja

Jest też dobra informacja dla telewidzów. Pierwsze, piątkowe spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport i na Fani hokeja na lodzie w Krynicy-Zdroju powinni być zatem świadkami pasjonujących konfrontacji. Warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek, bowiem miasto pod Górą Parkową nie posiada obecnie zespołu w rozgrywkach ligowych i fani w tej okolicy z pewnością licznie stawią się na trybunach hali MOSiR-u w Krynicy przy Parku Sportowym 5.

(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!