W najbliższą niedzielę oprócz emocji związanych z wyścigami konnymi czeka na widzów wiele dodatkowych atrakcji.

Zdjęcie ilustracyjne (fot. pras.)Zdjęcie ilustracyjne (fot. pras.)

O 10.00 wystartuje kolejna edycja Wielkiej Ursynowskiej - biegu na 5 km po bieżni głównej toru. Wszyscy miłośnicy biegania mają niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić się na trawiastej nawierzchni, po której tradycyjnie ścigają się konie. W tym samym czasie w parku koło fontanny ruszy i będzie otwarta do 13.00 strefa z atrakcjami przygotowanymi przez Dzielnicę Ursynów, Tor Służewiec i Fundację LOTTO. Na odwiedzających będzie czekać m.in. stanowisko do bicia okolicznościowych monet związanych z 40-leciem Ursynowa, tor przeszkód, kucyki, fotobudka i wata cukrowa.

O 14.00 rozpocznie się 35. dzień wyścigowy Sezonu 2017 na Torze Służewiec. Odbędzie się 7 gonitw, w tym o Nagrodę Rzeki Wisły, Nagrodę Wielkiego Szlema, Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów oraz Puchar Prezesa Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego LOTTO-Bydgostia. Niedzielna wycieczka na Służewiec będzie też okazją do spotkania mistrzyń olimpijskich: Magdaleny Fularczyk-Kozłowskiej i Natalii Madaj, a także do zdobycia ich autografów i sprawdzenia swoich sił na ergometrze wioślarskim.

Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w biegu Wielka Ursynowska mogą się rejestrować poprzez stronę - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3349

(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!