Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Sheriffem Tyraspol.

Legia Warszawa (fot. Grzegorz Wojtal/Kronika24.pl)Legia Warszawa (fot. Grzegorz Wojtal/Kronika24.pl)

Nie zagra już w fazie grupowej Ligi Europy UEFA.
Mistrzom Mołdawii wystarczał tylko bezbramkowy remis w rewanżu i to wykonali w 100% skutecznością.

Jacek Magiera: - To jest dla nas trudny moment w szatni. Tak w sporcie bywa, trzeba się podnieść jak najszybciej, znaleźć motywację. Czym szybciej to zrobimy, tym lepiej.
W tamtym roku Legia przeniosła intensywność z Ligi Mistrzów UEFA. To jest historia, będziemy o tym opowiadać wnukom na emeryturze. Można samemu odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to tak wygląda. Mówiłem o tym na konferencji po meczu w Warszawie. To temat do głębokiej analizy. Trzeba działać. Zawaliliśmy, nie będę udawał. Na pewno tę drużynę stać, żeby grała lepiej. Wszyscy zawodnicy, którzy byli na boisku i ławce rezerwowych, mogą prezentować się lepiej. Trzeba pracować, żeby wejść na wyższy poziom. To zależy od każdego zawodnika indywidualnie, żeby takie mecze się nie powtarzały. To porażka dla całej polskiej piłki, że żadna drużyna nie zagra w fazie grupowej. Boisko weryfikuje, niestety trzeba powiedzieć otwarcie, ze jesteśmy poza pucharami.
Trzeba się podnieść. Przyjmuję krytykę, jestem pierwszy, który to zrobi. Jestem odpowiedzialny za tę drużynę. Wiem o tym i tego się nie boję. Można dużo mówić, ale dziś to się nie zmieni. Trzeba robić więcej, więcej pracować. Takie mecze uczą. Ja wiem, że nikogo to nie interesuje. W ubiegłym roku byliśmy w niebie, teraz jesteśmy w miejscu, o jakim nie chcemy myśleć. Trzeba zrobić wszystko, żeby pracować lepiej. Mamy plan, żeby wszystko co jest wykonywane, poszło dobrze w lidze.

Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa 0:0

Żółte kartki: Bayala, Cristiano, Jairo - Nagy, Dąbrowski, Kucharczyk
Czerwona kartka: Pazdan (za dwie żółte)

Sheriff: Mikulić - Susić, Posmac, Kulusić, Da Silva - Bayala, Anton, De Nooijer, Tripić (Victor 77') - Badibanga (Jairo 60'), Brezovec (Balima 65').
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec (Sadiku 76'), Moulin - Nagy (Berto 65'), Mączyński, Kucharczyk (Szymański 85') - Hamalainen.
(własne,org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!