Piłka ręczna

Za nami połowa listopada, a akcja Movember nie zwalnia tempa. Fundacja Kapitan Światełko spędziła na badaniach 44 godziny, w tym czasie swoje zdrowie sprawdziło 432 panów.

Po niemal roku przerwy i sześćdziesięciu minutach solidnej walki w Aalborgu zespół PGE VIVE Kielce zdobył dwa punkty w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów.

W szóstej kolejce Ligi Mistrzów PGE VIVE Kielce przegrało na wyjeździe z Paris Saint-Germain 28:33.

Kadry narodowe seniorów A i B trenują w gdańsko-sopockiej hali ERGO ARENA.

Drużyna PGE VIVE Kielce na kilka dni opuszcza miasto.

Nie da się kupić miłości, ale można ją adoptować. W piątek, 20 października, przy okazji meczu z MKS-em Kalisz możesz wspierać podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach.

24 października rozpoczęła się czwarta edycja Movember Polska. Jest to kampania społeczna poruszająca temat profilaktyki raka jąder i prostaty, której symbolem są Wąsy.

Tydzień temu PGE VIVE Kielce zremisowało z niemieckim SG Flensburg Handewitt.