Tenis

Turniej Pekao Szczecin Open został uhonorowany nagrodą dla najlepszego challengera na świecie (wspólnie z imprezami w Brunszwiku i Mons).

Czytaj więcej...

Pekao Szczecin Open po raz drugi w 24-letniej historii otrzymało Challenger Awards, prestiżową nagrodę dla najlepszego turnieju z cyklu ATP Challenger Tour w 2016 roku.

Czytaj więcej...

Po raz pierwszy w 24-letniej historii Pekao Szczecin Open zwyciężył tenisista z Włoch. Triumfatorem tegorocznej edycji jest Alessandro Giannessi, który w niedzielnym finale pokonał w ciągu godziny Niemca Dustina Browna, triumfatora challengera sprzed dwóch lat.

Czytaj więcej...

Triumfator turnieju sprzed dwóch lat - Niemiec Dustin Brown, rozstawiony z numerem trzecim, spotka się z Włochem Alesandro Giannessim w niedzielnym finale challengera Pekao Szczecin Open 2016.

Czytaj więcej...

Polsko-brytyjski debel Mariusz Fyrstenberg i Colin Fleming odpadł w półfinale Pekao Szczecin Open (z pulą nagród 106 500 euro), przegrywając ze Szwedami Johanem Brunstroemem i Andreasem  Siljestroemem 6:2, 1:6, 7-10.

Czytaj więcej...

Jerzy Janowicz odpadł w czwartek 1/8 finału challengera ATP – Pekao Szczecin Open (z pulą nagród 106 500 euro). Polski tenisista przegrał - w wieczornym „Meczu Dnia”, rozgrywanym przy sztucznym oświetleniu – z Włochem Stefano Napolitano 6:3, 6:7 (2-7), 4:6.

Czytaj więcej...